Beni Kim Aradı?

  •  

     

  •  

     

Beni Kim Aradı?

Beni arayan numaranın sahibini hemen bulmam gerekiyor ama bulamıyorum diye düşünüyorsan yapman gereken tek şey Bilinmeyen Numaralar Servisini aramak olmalı. Eğer seni rahatsız eden bir numara ve ya numaralar varsa, kim olduğunu öğrenmek istediğin anda ara servisimizi istediğin numaranın sahibini öğren.

Nerede olursan ol günün her saati, istediğin her yerden bizi arayarak bir numaranın kime ait olduğunu çok kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsin. Türkiye’nin her yerinden istersen cep telefonundan, istersen sabit numarandan, istediğin hattan arayarak ulaşmak çok kolay.

Herhangi bir numara seni devamlı arayarak rahatsız ediyorsa ve sen bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsan   bilinmeyen numaralar sorgulama servisi sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yaparak öğrenebilirsin. Bir kişinin numarasını kaybettin ve bir türlü bulamıyor olabilirsin. Her yerde, herkese sordun ama numarasına bir türlü ulaşamadın. Tek yapman gereken bizi aramak.

Türkiye’nin neresinde, hangi bölgesinde olursan ol, kime ait olduğunu öğrenmek istediğin her numarayı bulmak da, isimden numara sorgulama da bizimle 7 gün 24 saat sana bir telefon kadar yakın. Her yerden, her saatte ara ve öğren.

Bilinmeyen numaralar servisini aradığında Turkcell, Vodafone, Avea veya Türk Telekom numarasına anında ulaşabilirsiniz. bulamadığın her numarayı servisimizden kolayca öğrenebilirsin. Nuamra sorgulamak artık çok kolay. Türkiye’nin her yerinden 7 gün 24 saat hattımızı arayabilirsin.

Rahatsız eden, taciz eden, tehdit eden tüm bilinmeyen numaralar için tek bir telefon açman yeterli. Ara ve nerede olursan ol, tek bir telefon ile sorgulama yap. Aklına takılan, klim olduğunu bulamadığın, nasıl bulacağını bilmediğin tüm numaralar için tek bir telefon yeterli.

Hem numaradan isim sorgulama, hem de isimden numara sorgulama için arayabilir ve bilgi alabilirsin. Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom fark etmez, tüm operatörler için bilgi alabileceğin servis burada. Nerede olursan ol ara ve bilinmeyen numarayı sorgula.

Etiketler: > > >

Bir Cevap Yazın