Bilinmeyen Numaraları Sorgulama

  •  

     

  •  

     

 

Bilinmeyen Numaralar Servisi ile bu numara kimin diye düşünmeniz için sebep kalmadı, bilinmeyen numaraları sorgulamak çok kolay.

Aradığınız ve bulamadığınız bir numara için doğru servisi aramadınız demektir. Servisimizden kolayca numaradan isim sorgulayabilir ya da isimden numara sorgulaması yaparsınız, üstelik sadece tek bir telefon açarak.

Bir türlü bulamadığınız, ulaşamadığınız her isim için  bilinmeyen numaralar servisini arayın ve hemen isim ile numara sorun öğrenin. Siz Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 bizi arayabilir ve bir numaranın kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Bilinmeyen numaraları sorgulamak artık bu kadar kolay ve hızlı. Telefon hattınız ne olursa olsun Türkiye’nin her yerinden bizi aramanız mümkün. İsterseniz sabit hatlar için, isterseniz cep numaraları için sorgulama yapabilirsiniz, bütün numaraların kimin üzerine kayıtlı olduğunu müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Bizi aradığınızda müşteri temsilcilerimiz hemen sizlere yardımcı olacaklar. Yapmanız gereken tek şey numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını soyadını doğru bir şekilde söylemek, gerisi çok kolay. Ya da numarayı söyleyip, o numaranın sahibini öğrenmek de çok kolay.

Etiketler: >

Bir Cevap Yazın