Bilinmeyen Numaraları Sorgulamak

  •  

     

  •  

     

Bilinmeyen Numaralar servisi ile bilmediğiniz her türlü numarayı sorgulayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden her saat bize ulaşabilir ve herhangi bir numaranın kime ait olduğunu hemen öğrenirsiniz. Servisimiz sayesinde isterseniz numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama da yapabilirsiniz.

İstediğiniz zaman her yerden arayarak bilgi almanız çok kolay. Sizi tanımadığınız bir numara rahatsız ediyorsa ve siz kime ait olduğunu merak   ediyorsanız   sadece birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen Numaralar servisi ile cevapsız çağrıların kime ait olduğunu çok kısa bir telefon görüşmesinden sonra öğrenin.

Sizi rahatsız eden bir numaranın kim olduğunu bilmek için yapmanız gereken tek şey bilinmeyen numaralar servisimizi aramak ve müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla sorgulama yapmak. Çok kısa bir süre içerisinde dilerseniz isimden numara sorgulaması yapabilir, dilerseniz de numaradan isim sorgulaması yapabilirsiniz.

Numara sorgulama servsimiz sayesinde arayıp da ulaşamadığınız, numarasını bulmakta zorlandığınız herkese kolayca ulaşmanız mümkün.   Sabit telefonunuz ile hiç yorulmadan sorgulama yapabilirsiniz veya bize cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Avea veya sabit bir numaradan rahatsız ediliyorsanız ve bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız bilinmeyen numaralar hattımızı aramanız yeterli.

Etiketler: > >

Bir Cevap Yazın