Bilinmeyen Numaraları Sorgulayın, Öğrenin

  •  

     

  •  

     

Bilinmeyen numaralar Servisi aklınızı kurcalayan, acaba arayan kim diye düşündüğünüz veya numarasını bulmak için zorlandığınız her durum için tek çözüm var! Servisimizi arayarak kısa bir süre içinde numaradan isim sorgulama ya da isimden numara sorgulama yapabilirsiniz.

Belki de rehberiniz silindi, telefonunuz bozuldu, endişelenmeyin. Bilinmeyen numaralar servisini Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 arayabilir ve bir numara kime ait diye müşteri temsilcilerimizden sorgulayabilirsiniz.

Bilinmeyen numaraları öğrenmek çok basit. Nereden ararsanız arayın alan kodu çevirmenize gerek kalmadan bize ulaşabilirsiniz. Sabit hatlardan da arayabilirsiniz ve tüm numaralar için bilgi alabilirsiniz. Servisimizi aradığınızda müşteri temsilcilerimiz birkaç dakika içerisinde sizlere yardımcı olacaklar. Yapmanız gereken tek şey numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını soyadını doğru bir şekilde   söylemek.

Kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz bir numarayı bulmak ve isimden numara sorgulamak 7/24 size bir telefon kadar yakın. Turkcell, Vodafone, Avea veya bir sabit hat numarasının kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numaraları sorgulama servisi sayesinde dilediğiniz herkes ve her numara hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: > >

Bir Cevap Yazın