İsim İle Numara Sorgulaması

  •  

     

  •  

     

 

İsimden Numara sorgulamak artık bizimle çok kolay! Çünkü Bilinmeyen Numaralar Servisi var! Sabit veya cep numarasının kime ait olduğunu bulmak artık hızlı. Çok kısa bir süre içerisinde bütün numaralara ulaşabilirsiniz.

Sabit hat, cep telefonu bütün numaralara bilinmeyen numaralar servisinden ulaşın. Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7/24 bizi arayabilirsiniz. Numara sorgulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. bilinmeyen numaralar servisi ile alan kodu çevirmenize bile gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden bizi kolayca arayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya sabit numaranızdan arayın ve müşteri temsilcilerimizden istediğiniz bilgiyi öğrenin.

Bilinmeyen numaralar servisi sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapmanız mümkün. Bir numarayı bulmakta zorlanıyorsanız veya sabit hat numarasının kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu başarmak bizimle artık sorun değil!

Bilinmeyen numaralar servisini aradığınızda Turkcell, Vodafone, Avea veya bir sabit hat numarasının kime ait olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilir ve istediğiniz numaranın kime ait olduğunu veya bir kişinin numarasının ne olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Etiketler: > > >

Bir Cevap Yazın