İsimden Numara Sorgulama Ve Numaradan İsim Sorgulama

 •  

   

 •  

   

Hepimiz hayatımızın bir döneminde mutlaka bir numaranın kime ait olduğunu merak etmişizdir ya da bir kişiye ait numarayı bulmaya çalışmışızdır. Bilinmeyen numaralar servisine hepimiz bir dönem bazen de çoğu zaman ihtiyaç duymuşuzdur. Bilmediğimiz bir numaradan rahatsız edilmiş veya aradığımız birini bir türlü bulamamış, elimizden geleni yaptığımız halde ulaşamamış olabiliriz. Böyle bir sorunla karşılaştığımızda ilk yapılması gereken Bilinmeyen Numaralar Servisiniz aramaktır.

İsimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama işlemleri yapabileceğiniz servisimiz sayesinde tanımadığınız bir numaranın kime ait olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Birinin numarasına da kolayca ulaşabilirsiniz. İsmini bildiğimiz bir   arkadaşınıza ulaşmanın yolu, eskiden birlikte çalıştığımız ama izini kaybettiğimiz mesai arkadaşımıza, belki de çok değer verdiğimiz eski dostlarımıza ulaşabilmek için yapmamız gereken şey isimden numara sorgulama servisini aramaktır.

Numaradan isim bulma işlemi sayesinde telefonunuza gelen tanımadığınız bir numaranın sahibini öğrenebilirsiniz. Belki de hiç bilmediğiniz bir telefon numarası arayarak rahatsız ediyor veya taciz ediyor. Numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu merak ettiğiniz kişileri de numaradan isim sorgulama seçeneği ile bulabilmek mümkün.

Bilinmeyen numaralar servisi oalrak biz sizlere arayıp bulamadığnız, sizi arayan ama kim olduğunu bilmediğiniz tüm konularda yardımcı oluyoruz. Arayan kişi kim, neden arıyor, rahatız ya da taciz mi ediyor bu sorular için en doğru tercih servisimizi aramaktır. Telefonuzu arayarak sizi rahatsız edenlerden kurtulmak için arayan kişinin kim olduğunu bilmek gerekir. Can sıkan bu durumlardan kurtulmak için elimizden geleni yapmalı ve kendimizi güvende hissetmeliyiz.

Her iki durum da, hem isimden numara sorgulamak hem de numaradan isim sorgulamak hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırır. Hem bulamadığınız numaraları hem de sizi arayanların kim olduklarını bir kaç dakikla içinde öğrenmek son derece kolay. Sadece bir telefon açın, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, hangi saat olursa olsun arayın ve kolayca bilgi alın.

Ulaşmaya çalıştığımız kişinin adını ve soyadını net bir şekilde hatırlamak   yeterlidir. Çünkü bilinmeyen numaralar servisini aradığınızda isimden numara bulmak için o kişinin adını soyadını müşteri temsilcisine söylemek gerekmektedir.

Etiketler: > > >

2 Responses to İsimden Numara Sorgulama Ve Numaradan İsim Sorgulama

 1. Yaseminacar dedi ki:

  5396060941 kime ait

 2. kemal kaplan dedi ki:

  05447461210 numara kime ait öğrensem m nunolurum

Bir Cevap Yazın