Numara Sorgulama

  •  

     

  •  

     

Numara sorgulama konusu sık sık başımıza gelir, bilmediğimiz bir numara aradığında kim olduğunumerak ederiz. Bazen tanımadığımız bir numarayı açmak istemeyiz. Tanımadğımız numaraları açmak istememek doğal bir durum olsa da, arayanın kim olduğunu bilmek de en doğal hakkımızdır.

Bilinmeyen numaraları öğrenmek için ise artık yapılması gereken tek şey servisimizi arayarak bilgi almaktır. Hem numaradan isim sorgulama yapabilirsiniz hem de dilerseniz isimden numara sorgulama yapabilirsiniz. Tüm bu işlemler için biz sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Uzman müşteri temsilcilerimiz ile canlı görüşmeler yaparak aklınıza takılan tüm sorgulamaları yapabilirsiniz. Numarasını unuttuğunuz birini adını soyadını söyleyerek, ya da numarasını bildiğiniz ama kim olduğunu bilmediğiniz birinin de adını soyadını öğrenebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizi aramak ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlamak, en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olacak ve istediğiniz kadar sorgulama yapabilmenize imkan vereceklerdir.

Bilinmeyen numaralar konusunda sizlere en büyük desteği sağlayan servisimizi dilediğiniz gün ve saatte arayabilirisiniz.

Etiketler: > > >

Bir Cevap Yazın