Numaradan İsim Sorgulama

  •  

     

  •  

     

 

Numaradan İsim Sorgulama işlemi ile bilmediğimiz bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Tanımadığınız bir numara sizi sizi arıyor ve siz kim olduğunu merak ediyorsanız öğrenmenin yolu servisimizi aramak.

Tanımadığınız bir numara devamlı sizi arayıp, rahatsız ve taciz mi ediyor? Numarayı biliyorsunuz ama kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu durumda yapılması gereken de numaradan isim sorgulamadır.

Telefonunuza gelen tüm bilmediğiniz numaraları önce servisimizi arayarak sorgulayın, kim olduğunu öğrenin ve sonrasında dilerseniz o kişi ile görüşün. Dilerseniz de aramasını engelleyin. Öncelikle sorgulama yapmak ve kimliğini öğrenmek içinizi rahatlacaktır.

Servisimizi aradığınızda canlı destek müşteri temsilcileirmiz ile görüşerek dilediğiniz kadar numara sorgulatabilirsiniz. Numaradan isim sorgulama ve numaradan isim öğrenme servisi sayesinde sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz saatte arayarak bilgi alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde arkadaşlarımız sizlere sormak istediğiniz her soru hakkında bilgi verecekler ve sizleri bilgilendirecekler.

Numaradan isim sorgulama servisi sayesinde bilmediğiniz numara kalmasın.

Etiketler: >

Bir Cevap Yazın